Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal medya yönetimi, kitleleri analiz eden ve belli pazarlama stratejilerini uygulayan hatta markanın itibarını oluşturan profesyonel bilgi ve tecrübe gerektiren uzmanlık alanıdır. Bu sebeple sosyal medya da tüm süreçlerin alanında uzman mwajans olarak sizler için profesyonel şekilde yönetiyoruz.

Hedef kitlenize bilgi aktarımı sağlamak için sosyal medyada iki seçeneğiniz var: yazılı veya görsel anlatım. Bu anlamda yapılan istatistik çalışmalarına baktığımızda ise görsel bulunan içeriklerin sadece metin olan içeriklerden %94 oranında daha fazla görüntülendiği ve beynimizdeki bilgilerin %90’ının görseller aracılığıyla elde edildiği biliyoruz. Bu bilgiden yola çıkarak mwajans olarak sizlere yaratıcı tasarımlarla hizmet veriyoruz.

Doğru strateji belirlemek için etkin bir yönetim gereklidir. Doğru strateji belirlendikten sonra, stratejiyi planlamak gerekir. Sonraki aşama olarak bu stratejiyi doğru bir şekilde uygulamak gerekmektedir. Uygulama aşamasında, her adım kontrol edilmeli ve başarıya ulaşmak için gerekli görüldükçe önlemler alınmalıdır.

Yönetim danışmanlığımızla şirketlerin doğru bir şekilde yönetilmesi için gerekli yönetim verileri ve piyasa koşullarına göre tavsiye veriyoruz ve karmaşık sorunların çözülmesine yardımcı oluruz. Ayrıca şirkete değer katabileceğimiz, iş performansını en iyi noktaya getirebileceğimiz ve şirket içinde becerilerin geliştirilmesine imkân bulabileceği alanları belirliyoruz.

Markanıza kreatif görseller tasarlayarak ve bunları satışa dönüştürecek reklamlarla işe başlayabiliriz. Satışa dönüşen reklamları vermeye izninizle başlayalım.

Danışmanlık Sürecinde Ne Yapıyoruz?

  • Dijital strateji planı hazırlamayarak maximum verimi almaya çalışıyoruz.
  • İçerik yönetimlerinde kreatif görseller kullanarak, hedef kitlenizin ilgisini çekiyoruz.
  • Görsel, Metin ve Tasarımda müşteri ihtiyacına uygun ve satış odaklı çalışıyoruz.
  • Müşteriyle daha iyi ilişkiler kurmanızı ve müşteri sadakati kazanmanızı sağlıyoruz.